Mamino zlato
Dobrodošli na Mamino zlato Forum!
Nadamo se da ćete s nama provesti puno zanimljivih trenutaka i svojom aktivnošću pomoći radu foruma.
Za početak predstavite se u forumu Predstavljanje i dobrodošlica.
Mamino zlato
Dobrodošli na Mamino zlato Forum!
Nadamo se da ćete s nama provesti puno zanimljivih trenutaka i svojom aktivnošću pomoći radu foruma.
Za početak predstavite se u forumu Predstavljanje i dobrodošlica.
Mamino zlato
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mamino zlato

Obitelj, djeca, zabava i ostalo što nam donosi život
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Prvi kontakt sa Vašom bebom

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
BAMBI
Super extra hyper ultra etc...
Super extra hyper ultra etc...
BAMBI


Cancer Tiger
Posts : 459
Points : 549
Join date : 09.01.2010
Age : 49

Prvi kontakt sa Vašom bebom Empty
PostajNaslov: Prvi kontakt sa Vašom bebom   Prvi kontakt sa Vašom bebom Icon_minitimesub 9 sij - 21:38

Ovo me posebno zanima...
majcice,kako ste se osjecale kad ste prvi put ugledale,primile na ruke svoje bebice?

Osobno mislim da ne postoji bolji osjecaj od onog trena kad postanete majkom,kad ugledate tu malu bespomocnu mrvu i osjetite je na sebi.........ja bi ih mogla danima samo promatrati,a njihov miris je naljepsi miris na svijetu i uvijek cu ga pamtiti.... ❤
[Vrh] Go down
Mama od formata
Novak
Novak
Mama od formata


Libra Monkey
Posts : 19
Points : 21
Join date : 10.01.2010
Age : 43
Location : Rijeka i okolica

Prvi kontakt sa Vašom bebom Empty
PostajNaslov: Re: Prvi kontakt sa Vašom bebom   Prvi kontakt sa Vašom bebom Icon_minitimened 10 sij - 18:15

Prvi put sam samo plakala zbog olakšanja što je sve dobro završilo jer je porod bio težak i bebaću jako traumatičan, a na kraju su mi ga samo u operacijskoj dali da ga poljubim i "ponjušim". Ljubila sam i oplakala i ljubila i plakala! Samo ogromno olakšanje što on ipak plače.
Drugi put je bilo lakše i ljepše. Prirodni porod, muž uz mene, beba odmah na prsima dok još nisam ni skužila da je to mali čovjek, malo ljudsko biće. Onda sam se u tom bliskom položaju slagala sa svojim mislima i rastapala se u emocijama
[Vrh] Go down
Missy
Super extra hyper ultra etc...
Super extra hyper ultra etc...
Missy


Taurus Goat
Posts : 240
Points : 285
Join date : 08.01.2010
Age : 44
Location : Vukovar,RH

Prvi kontakt sa Vašom bebom Empty
PostajNaslov: Re: Prvi kontakt sa Vašom bebom   Prvi kontakt sa Vašom bebom Icon_minitimepon 11 sij - 2:57

prvi kontak sa mojom bebom...
joj, teško je to opisati. u prvom trenu sam samo osjetila ogromno olakšanje što je sve napokon gotovo, a kada su mi je stavili na prsa nisam mogla skinuti pogled s nje. nije to bila ona "filmska" ljubav na prvi pogled, ali jednostavno nisam mogla vjerovati da je to (kako je mama od formata rekla) mali čovjek. da sam ja to maleno biće donijela na svijet! bila je tako malena, tako krhka...joj, ta malena glava, tanke rukice i nogice... srce srce
sve u svemu, divan osjećaj! anđeo
[Vrh] Go down
BAMBI
Super extra hyper ultra etc...
Super extra hyper ultra etc...
BAMBI


Cancer Tiger
Posts : 459
Points : 549
Join date : 09.01.2010
Age : 49

Prvi kontakt sa Vašom bebom Empty
PostajNaslov: Re: Prvi kontakt sa Vašom bebom   Prvi kontakt sa Vašom bebom Icon_minitimeuto 12 sij - 18:17

Ovdje bi mogla dugacaaaaaaaaak post napisati,ali da ne gnjavim fucka

meni taj prvi kontakt mame i bebe,ti prvi zajednicki trenuci ....ne znam,mislim da se nikad nisam bolje osjecala nego tada,dati zivot takvom savrsenom malom stvorenju i napokon ga vidjeti, dotaknuti,omirisati-zar ima ljepse nesto? srce srce srce

tesko mi je kad se sjetim da mozda to vise nikad necu dozivjeti,a ovi tako brzo rastu..... placko
[Vrh] Go down
Mama od formata
Novak
Novak
Mama od formata


Libra Monkey
Posts : 19
Points : 21
Join date : 10.01.2010
Age : 43
Location : Rijeka i okolica

Prvi kontakt sa Vašom bebom Empty
PostajNaslov: Re: Prvi kontakt sa Vašom bebom   Prvi kontakt sa Vašom bebom Icon_minitimesri 13 sij - 11:56

Od kad sam pisala ovdje na temi, stalno mi se vraćaju ta sjećanja... i te emocije. i onda blejim u slikice sa poroda i sva se topim. Jako mi je žao što nemam od maloga slike sa poroda, ali nije bilo vrijeme za slikati se. Prve slike su kad je bio dva sata star, kad su ga dali tatici u ruke, a on je nestao pod emocijama.
Stvarno nešto savršeno, nevjerovatno. Nije to ljubav, taj osjećaj, to je nešto još veće, još jače- taj osjećaj stvaranja, davanja života!
Nekidan je u nekom filmu jedna mlada rodilja rekla nekome tko je primio bebu: "Pomiriši mu dah- još ništa nije jeo- to je miris čistog života!"
Ja nisam ni skužila to, nego mi je muž rekao i zaključio kako je to stvarno istina! Da je to onaj osjećaj koji imaš kad ih uzmeš u ruke! Da je to čisti život! Samo život i ništa drugo!
[Vrh] Go down
Missy
Super extra hyper ultra etc...
Super extra hyper ultra etc...
Missy


Taurus Goat
Posts : 240
Points : 285
Join date : 08.01.2010
Age : 44
Location : Vukovar,RH

Prvi kontakt sa Vašom bebom Empty
PostajNaslov: Re: Prvi kontakt sa Vašom bebom   Prvi kontakt sa Vašom bebom Icon_minitimečet 14 sij - 0:12

mama od formata, savršeno rečeno!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi kontakt sa Vašom bebom Empty
PostajNaslov: Re: Prvi kontakt sa Vašom bebom   Prvi kontakt sa Vašom bebom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi kontakt sa Vašom bebom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Mamino zlato :: Lifestyle :: Zdravlje :: Porod-
Forum(o)Bir: